2. Förfarande
Förfarande
Titel: Support of WRAP 2024-2028
Beskrivning: Nytt kontrakt ska upphandlas med Altair för att ha fortsatt stöd inom mjukvaran WRAP.
Intern identifierare: 24FMVU2483
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35711000 Ledning, styrning och kommunikationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Support of WRAP 2024-2028