594090-2020 - ResultatSverige-Stockholm: Konsulttjänster för skydd och kontroll av eldsvåda och explosion
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
FB2020/75 Upphandling av Ramavtal - Brandkonsult
Referensnummer: 20/14
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71317100 Konsulttjänster för skydd och kontroll av eldsvåda och explosion
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal för Brandkonsult.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen