See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Samverkansentreprenad - Lantlyckans vårdboende
Beskrivning: Upphandlingen omfattar en samverkansentreprand för Lantlyckans vårdboende.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45215000 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till hälso- och socialvård, krematorier och offentliga toaletter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114989:Lot:1