2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städmaskiner till Hudiksvalls kommun
Beskrivning: Hudiksvalls kommun upphandlar funktionshyra av kombimaskiner och skurmaskiner, totalt ca 100 st.
Intern identifierare: 15786
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39713410 Skurmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Flexibel skurmaskin
Beskrivning: Ca 50 stycken
Intern identifierare: Flexibel skurmaskin
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kombimaskin
Intern identifierare: Kombimaskin