594385-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Övervakning och kontroll
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kvalitetsledare till projekt Slussen, K 647-20
Referensnummer: E2020-04801
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71700000 Övervakning och kontroll
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta uppdrag avser konsultuppdrag avseende kvalitetsledare i projekt Slussen. Uppdraget ska utföras av en enskild person. Omfattningen bedöms motsvara cirka 50-100 % av ett heltidsuppdrag