Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Partner för multifunktionsskrivare, övriga skrivare samt relaterade tjänster
Referensnummer: 2021/1032
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 30100000 Kontorsmaskiner, kontorsutrustning och kontorsmateriel, utom datorer, skrivare och möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Domstolsverket inbjuder till anbudsgivning avseende partner för multifunktionsskrivare, övriga skrivare samt relaterade tjänster. Upphandlingens omfattning framgår av upphandlingsdokumenten i sin helhet.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 90 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 30100000 Kontorsmaskiner, kontorsutrustning och kontorsmateriel, utom datorer, skrivare och möbler
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingens omfattning framgår av upphandlingsdokumenten i sin helhet.