Typ av upphandlande myndighet Annan typ: Offentligt styret organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänster för att stödja nationellt utvecklingsarbete inom vård och omsorg inklusive socialtjänst och folkhälsa
Referensnummer: 22/135
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal för avrop av konsulttjänster för att stödja SKR inom nationellt utvecklingsarbete inom vård och omsorg inklusive socialtjänst och folkhälsa.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen