Huvudsaklig CPV-kod 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtalet gäller Bodens Kommunföretagskoncerns behov av revisionstjänster för de kommunala bolagen, Avtalet kommer att nyttjas av bolagen inom Bodens Kommunföretagskoncern.
Anbud ska lämnas på hela uppdraget.