See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2022-1050 Larm/brand och passagesystem för Södertälje Kommun och Telge bolagen
Beskrivning: Larm/brand och passagesystem för Södertälje Kommun och Telge bolagen
Föregående meddelande: 591108-2022
Intern identifierare: TI 2022-1050
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79700000 Undersöknings- och säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Larm & Passagesystem
Beskrivning: Se upphandlingsunderlagen
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Huvudklassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Larm