2. Förfarande
Förfarande
Titel: Däck och tillhörande tjänster, ver. 2
Beskrivning: Finspångs kommun bjuder härmed in till anbudsgivning i offentlig upphandling avseende köp av däck med tillhörande tjänster så som däckskifte, däckhotell och service. Beställaren har för avsikt att teckna ramavtal med en (1) leverantör för efterfrågad vara och tjänst. Anbud ska lämnas i enlighet med upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100723:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon, 34352000 Extra kraftiga däck