2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI marknadsundersökning Stödboende barn och unga (16-20 år)
Beskrivning: Skånes Kommuner genomför upphandlingar gemensamt för 46 kommuner i Skåne, Halland och Kronoberg. Skånes Kommuner har för avsikt att genomföra en upphandling av Stödboende barn och unga (16-20 år). Som en del av vårt analysarbete i upphandlingen så genomför vi en RFI (Request For Information). Syftet med denna RFI är att samla information om verksamheter som finns på marknaden och hur den kommande upphandlingen ska kunna utformas.
Intern identifierare: 25/9
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311000 Social omsorg med inkvartering