594653-2023 - ResultatSverige-Lidköping: Tjänster i samband med skogsavverkning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Leveransvirke
Referensnummer: 2023-37
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77211000 Tjänster i samband med skogsavverkning
II.1.4.
Kort beskrivning
Sista anbudsdag
Anbudet ska vara Köparen tillhanda senast 2023-09-25 23:59
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
77200000 Skogstjänster, 77210000 Skogsavverkning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen