See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service and spare parts for rudder steering system
Beskrivning: The Supplier will supply spare parts, consumables, peripheral equipment and upgrades; on -site and remote technical support and maintenance/service for rudder steering system
Intern identifierare: 24-03477
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 42961000 Manöver- och styrsystem
Ytterligare klassificering (cpv): 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000