See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Driftpartner e-tjänsteplattform 2025
Beskrivning: Skellefteå kommun upphandlar en högkvalitativ tjänst för installation och konfiguration, drift, utveckling och support samt avveckling av e-tjänsteplattform. Systemet som ska användas är Open ePlatform som bygger på det Java-baserade öppenkällkodsramverket OpenHierarchy (www.openhierarchy.org).
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72500000 Datortjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113881:Lot:1