594777-2021 - ResultatSverige-Skellefteå: Reservdelar till lastfordon, skåpbilar och bilar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Reservdelar (fordon)
Referensnummer: UH-2021-271
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34330000 Reservdelar till lastfordon, skåpbilar och bilar
II.1.4.
Kort beskrivning
Reservdelsavtal till Skellefteå kommun för löpande inköp till verkstaden.
Ramavtalet är rangordnat 1-3.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34330000 Reservdelar till lastfordon, skåpbilar och bilar, 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34900000 Diverse transportutrustning och reservdelar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ett reservdelsavtal.