Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
Avsnitt I: Upphandlande myndighet
Namn och adresserOfficiellt namn: REGION DALARNA
Nationellt registreringsnummer: 232100-0180
Postadress: Box 712
Ort: Falun
Nuts-kod: SE Sverige
2. Fast tandstödd protetik
5. Bettfysiologi