2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobiltelefoner och tillbehör
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för försäljning och leverans av fabriksnya mobiltelefoner, tillbehör och tillhörande och relevanta tjänster till UM.
Intern identifierare: Ks 1590/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32250000 Mobiltelefoner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000