2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slide scanner microscope
Beskrivning: Mikroskop för objektglas
Föregående meddelande: 559125-2023
Intern identifierare: Dnr 2-3445/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38510000 Mikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000