See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Varvsöversyn isbrytaren Ymer
Beskrivning: Varvsöversyn isbrytaren Ymer
Intern identifierare: 25-00857
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 34500000 Fartyg och båtar, 50200000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan, järnvägar, vägar och marin utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000