2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färsk fisk
Beskrivning: Kungsbacka kommun bjuder in till att lämna anbud i upphandlingen av Färsk fisk. Upphandlingen ska uppfylla Kommunens behov av färsk fisk.
Intern identifierare: 2025-00305
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03310000 Fisk, skaldjur och akvatiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 03311000 Fisk, 03312000 Skaldjur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000