See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avyttring av fordon, maskiner och lösöre
Beskrivning: Upphandlingen omfattar avyttring av fordon, maskiner och lösöre enligt följande delområden: A Fordon och B Tunga fordon och maskiner samt C Lösöre.
Intern identifierare: N050U24-1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Delområde A Fordon, lätta
Beskrivning: Delområde A Fordon, lätta
Intern identifierare: Delområde A Fordon, lätta
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde B Tunga fordon Maskiner
Beskrivning: Delområde B Tunga fordon Maskiner
Intern identifierare: Delområde B Tunga fordon Maskiner
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde C Lösöre
Beskrivning: Delområde C Lösöre
Intern identifierare: Delområde C Lösöre