2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teknisk och fysisk säkerhet fastigheter
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av varor och tjänster efter behov kopplade till passersystem,larm, lås m.m
Intern identifierare: TF2024/275
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45312000 Installation av larmsystem och antenner
Ytterligare klassificering (cpv): 35121700 Larmsystem, 42961100 Passerkontrollsystem, 44521100 Lås, 45315100 Eltekniska installationer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000