See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2022-1009 Mobiltelefoner Katrineholms, Salems och Vingåkers kommun
Beskrivning: Mobiltelefoner och tillbehör för Katrineholms, Salems och Vingåkers kommun
Föregående meddelande: 297069-2022
Intern identifierare: TI 20222-1009
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del