2. Förfarande
Förfarande
Titel: Servisventiler
Beskrivning: Servisventiler i huvudsak i dimensionerna 25 mm - 63 mm, inklusive tillbehör.
Intern identifierare: 26SVOA421
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42130000 Kranar, ventiler och liknande anordningar
Ytterligare klassificering (cpv): 42131000 Kranar och ventiler, 42131143 Flödesstyrande ventiler, 42131148 Stängventiler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Servisventiler