595263-2022 - ResultatSverige-Stockholm: Operationsbord
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Operationsbord, SLL328
Referensnummer: FSN 2021-0345
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33192230 Operationsbord
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av operationsbord i enlighet med Upphandlingsdokument.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33100000 Medicinsk utrustning, 33192000 Möbler för sjukvårdsändamål
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen