2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sakkunniga biträden till de förtroendevalda revisorerna i Krokoms kommun
Beskrivning: Välkommen att lämna anbud på sakkunniga biträden till de förtroendevalda revisorerna i Krokoms kommun!
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118253:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Förlängning 1 + 1 år.