595475-2025 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Intensivvårdssängar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelIntensivvårdssängar
BeskrivningNya intensivvårdssängar till våra två sjukhus i Halmstad och Varberg.
Intern identifierareRS230469
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000