See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gånghjälpmedel, trehjuliga cyklar och rullbord
Beskrivning: Upphandling av Gånghjälpmedel, trehjuliga cyklar och rullbord
Intern identifierare: SLSO 2024-1150
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa villkor och krav på anbudsgivaren
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Obligatoriska krav för samtliga anbudsområden
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 1. Stödkäppar
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 2. Armbågskryckor
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde 3. Armbågskrycka barn
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Anbudsområde 4. Armbågskrycka ungdom
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Anbudsområde 5. Armbågskrycka vit anatomiskt handtag
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Anbudsområde 6. Underarmskrycka (RA- kryckkäpp)
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Anbudsområde 7 Axillarkrycka
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Anbudsområde 8. Armbågskrycka rakt handtag, tunga brukare
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Anbudsområde 9. Rollator hjul diameter 19-20 cm sidofälld
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Anbudsområde 10. Rollator hjul diameter 19-20 cm framåtfälld
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Anbudsområde 11. Rollator låg, hjul diameter 19-20 cm
Del (anbudsområde): LOT-0014
Titel: Anbudsområde 12. Rollator smal, hjul diameter 19-20 cm
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: Anbudsområde 13. Rollator hjul diameter 25-35 cm
Del (anbudsområde): LOT-0016
Titel: Anbudsområde 14. Rollator lätt hjul diameter 19-20 cm
Del (anbudsområde): LOT-0017
Titel: Anbudsområde 15. Rollator bred, hjul diameter 25-35 cm
Del (anbudsområde): LOT-0018
Titel: Anbudsområde 16. Rollator tunga brukare, hjul diameter 19-20 cm
Del (anbudsområde): LOT-0019
Titel: Anbudsområde 17. Rollator tunga brukare hjul diameter 25-35cm
Del (anbudsområde): LOT-0020
Titel: Anbudsområde 18. Rollator för mindre barn framåtvänd
Del (anbudsområde): LOT-0021
Titel: Anbudsområde 19. Rollator barn och ungdom framåtvänd
Del (anbudsområde): LOT-0022
Titel: Anbudsområde 20. Rollator bakåtvänd
Del (anbudsområde): LOT-0023
Titel: Anbudsområde 21. Rollator med gåbordsöverdel hjul diameter 19-20cm
Del (anbudsområde): LOT-0024
Titel: Anbudsområde 22. RA- rollator hjul diameter 19-20 cm
Del (anbudsområde): LOT-0025
Titel: Anbudsområde 23. RA- rollator hjul diameter 25-35 cm
Del (anbudsområde): LOT-0026
Titel: Anbudsområde 24. Gåbord elektriskt med elektriskt breddningsbart underrede
Del (anbudsområde): LOT-0027
Titel: Anbudsområde 25. Gåbord elektriskt, tunga brukare
Del (anbudsområde): LOT-0028
Titel: Anbudsområde 26. Trehjulig cykel med enkelt vevparti
Del (anbudsområde): LOT-0029
Titel: Anbudsområde 27. Trehjulig cykel med dubbelt vevparti
Del (anbudsområde): LOT-0030
Titel: Anbudsområde 28. Gåstol
Del (anbudsområde): LOT-0031
Titel: Anbudsområde 29. Gåstol enkel, barn
Del (anbudsområde): LOT-0032
Titel: Anbudsområde 30. Gåstöd
Del (anbudsområde): LOT-0033
Titel: Anbudsområde 31. Gåstativ
Del (anbudsområde): LOT-0034
Titel: Anbudsområde 32. Rullbord