See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2023-1085 Av produkter, tillbehör och tjänster till flera kommuner
Beskrivning: Av produkter, tillbehör och tjänster till flera kommuner
Intern identifierare: TI 2023-1085
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning, 32300000 TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare, 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning, 32323000 Videomonitorer, 32323400 Utrustning för videoavspelning, 32340000 Mikrofoner och högtalare, 38650000 Fotoutrustning, 38652000 Filmprojektorer, 38653000 Apparater för fotolaboratorier, 38654000 Mikrofilms- och mikroficheutrustning, 51110000 Installation av elektrisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del