595628-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – Framkomlighetsåtgärder påfart E6 och v503 Lindome, Mölndals stad, Västra Götalands län
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFramkomlighetsåtgärder påfart E6 och v503 Lindome, Mölndals stad, Västra Götalands län
BeskrivningFramkomlighetsåtgärder påfart E6 och v503 Lindome, Mölndals stad, Västra Götalands län
Intern identifierareKOM-420661
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFramkomlighetsåtgärder påfart E6 och v503 Lindome, Mölndals stad, Västra Götalands län