595723-2019 - ResultatSverige-Göteborg: Catering
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Cateringtjänster
Referensnummer: EUI 19 011
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55520000 Catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för cateringtjänster
Om upphandlingen
Upphandlingen omfattar Universitetets behov av cateringtjänster inom områdena
— Fika - Konditorivaror - Enklare catering- Finare catering
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen