595790-2023 - ResultatSverige-Karlstad: Plantering och skötsel av grönområden
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Yttre skötsel
Referensnummer: RS/220098
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77310000 Plantering och skötsel av grönområden
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av yttre skötsel.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Område A
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
77310000 Plantering och skötsel av grönområden, 77314000 Markskötsel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Yttre skötsel avseende hela Region Värmland.
Område B
Del nr: 2
Område C
Del nr: 3
Område D
Del nr: 4
Område E
Del nr: 5
Område F
Del nr: 6
Område G
Del nr: 7
Område H
Del nr: 8
Område J
Del nr: 10
Röjning av is och snö ifrån tak
Del nr: 11