2. Förfarande
Förfarande
Titel: Automationskonsulter
Beskrivning: Nordvästra Skånes Vatten och Avlopp AB (NSVA), 556765-3786, bjuder in till att lämna anbud på upphandling av Automationskonsulter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001