595848-2021 - ÄndringSverige-Götene: Taxitjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skolskjutsar - Götene och Skara kommun
Referensnummer: 2021-8
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60120000 Taxitjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar skolskjutsar till kommunerna Götene och Skara .