2. Förfarande
Förfarande
Titel: SDB data in Sweden
Beskrivning: SDB data in Sweden. As we have seen the technology for SDB to become more and more developed over time, the SMA wants to test this for the shallowest areas in a number of places along the coast.
Intern identifierare: 25-01540
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71354400 Hydrografiska tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71353100 Hydrografiska mätningar, 71354100 Digital kartläggning, 72314000 Datainsamlings- och kollateringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000