595894-2023 - ÄndringSverige-Göteborg: Mattor
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Entrémattor
Referensnummer: 562/23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39531000 Mattor
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalet omfattar hyra av entrémattor inklusive tvätt- och utbytesservice, samt enstaka köp av entrémattor/skrapmattor och därtill kopplade produkter, exempelvis skrapskydd.