595957-2022 - ÄndringSverige-Luleå: Livsmedel, drycker, tobak o d
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2022 Livsmedel, Region Norrbotten
Referensnummer: 22/57
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal på Livsmedel för leverans till Region Norrbotten.
Vänligen se bifogat förfrågningsunderlag för mer information.
Med vänlig hälsning
Johan Enbom
Upphandlare