595958-2022 - ÄndringSverige-Karlskoga: Larmsystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Internt trygghetslarm till Karlskoga kommun 2022-073
Referensnummer: 2022-073
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35121700 Larmsystem
II.1.4.
Kort beskrivning