595964-2022 - ÄndringSverige-Täby: Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Schakt- och lastbilstjänster samt material och tippning
Referensnummer: SBN 2022/1-29
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
43200000 Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar schakt- och lastbilstjänster samt material och tippning till Täby kommun.