596023-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Nejlikan 33 - Nybyggnation förskola
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nejlikan 33 - Nybyggnation förskola
Beskrivning: Nybyggnation av förskola.
Intern identifierare: 26/22
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000