2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling ramavtal datorer och tillbehör, Kalix Kommun 2024
Beskrivning: Upphandling omfattar datorer, skärmar och tillbehör. Detaljer i sin helhet framgår av förfrågningsunderlaget.
Intern identifierare: 2024-00250 05 KS
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandling ramavtal datorer och tillbehör, Kalix. (1)