2. Förfarande
Förfarande
Titel: KS/2024:124 Upphandling av VA-material
Beskrivning: Upphandlingen avser löpande leveranser av VA-material för anläggnings-/installationsarbeten, service-, reparations- och underhållsarbeten inom kommunal VA-verksamhet.
Intern identifierare: 24/3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44100000 Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: MALL