2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städupphandling åt Solna stad
Beskrivning: Städupphandling åt Solna stad indelad i fyra geografiska områden
Intern identifierare: KS/2025:27
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsdokument
Beskrivning: Annonsering i ett steg. Grundutförande med mervärdesmodellen, ändras vid behov nedan.
Intern identifierare: 1749387
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Städ
Beskrivning: .
Intern identifierare: 1749412
Huvudklassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader