596394-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Revisionstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRevisionstjänster
BeskrivningRevisorerna i Sölvesborgs Kommun inbjuder Er att lämna anbud på uppdraget som sakkunniga till kommunens revisorer för granskning av styrelse, nämnder, förbundsdirektion och beredningar enligt nedanstående instruktioner och bifogade handlingar. Upphandlingen ska resultera i tecknande av ramavtal med en leverantör.
Intern identifierare24/2
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster, 79210000 Redovisning och revision, 79212000 Revision, 79212100 Finansiell revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerella krav