59646-2026 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad – För upprättande av vägplan avseende sommarcykelväg Väg 76 Svanberga-Norrtälje, Norrtälje kommun, Stockholms län
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: För upprättande av vägplan avseende sommarcykelväg Väg 76 Svanberga-Norrtälje, Norrtälje kommun, Stockholms län
Beskrivning: För upprättande av vägplan avseende sommarcykelväg Väg 76 Svanberga-Norrtälje, Norrtälje kommun, Stockholms län
Intern identifierare: KOM-419420
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
Ytterligare klassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: För upprättande av vägplan avseende sommar-GC väg Väg 76 Svanberga-Norrtälje, Norrtälje kommun, Stockholms län
Intern identifierare: För upprättande av vägplan avseende sommarcykelväg Väg 76 Svanberga-Norrtälje, Norrtälje kommun, Stockholms län