596487-2023 - ResultatSverige-Vänersborg: Personalutbildning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
VF- utbildning BAS P/U, Entreprenadjuridik, Byggprojektledning
Referensnummer: SFSS 2023-03768
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80511000 Personalutbildning
II.1.4.
Kort beskrivning
Västra Götalandsregionen (VGR) inbjuder er att lämna anbud avseende utbildningar så som BAS P/U, Entreprenadjuridik, Entreprenadbesiktningar, ABK 09, Byggprojektledning (projektledning inriktad mot byggprocessen) etc för fastighetsförvaltare, projektledare och berörd personal inom Västfastigheter.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
80500000 Utbildningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen