596534-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggtekniska konstruktionstjänster – Konsult; konstruktör kajer och anläggnings/betongkonstruktioner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsult; konstruktör kajer och anläggnings/betongkonstruktioner
BeskrivningKonsulttjänst
Intern identifierareKS 2024/3618 2.6.1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerellt