596596-2021 - ÄndringSverige-Göteborg: Bygg- och anläggningsarbeten: studentbostäder
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Aquila nyproduktion av studentbostäder i Uppsala
Referensnummer: 21/194
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45214700 Bygg- och anläggningsarbeten: studentbostäder
II.1.4.
Kort beskrivning
Aquila nyproduktion av studentbostäder i Uppsala. Totalentreprenad.