2. Förfarande
Förfarande
Titel: Informations- och kontrolltjänster
Beskrivning: Myndighetens behov av företags- och kreditupplysningstjänst.
Intern identifierare: 2025-2457
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Utvärdering
Beskrivning: x
Intern identifierare: 1745638-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kvalificeringskrav
Beskrivning: Se underlag
Intern identifierare: 1745338-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på tjänsten
Intern identifierare: 1745416-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Pris
Intern identifierare: 1746029-3