596712-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vägtransporter – Upphandling infångande, transport och uppstallning av hundar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling infångande, transport och uppstallning av hundar
BeskrivningUpphandlingen avser infångande, transport och uppstallning av hundar i Stockholms län.
Intern identifierare19396-2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
Ytterligare klassificering (cpv): 77400000 Zoologiska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelUpphandling av tjänst
BeskrivningSe upphandlingsdokument
Intern identifierare1904274-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del
Intern identifierare1904304-1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelKrav på tjänsten
Intern identifierare1904305-2
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelJourinformation
Intern identifierare1904306-3
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelFråga
Intern identifierare1904307-4